Зеленський розповів, коли піде з політики

1227
Зеленський розповів, коли піде з політики - today.ua

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський заявив, що піде з політики, якщо український народ розчарується в тому, що він робить.

У разі своєї перемоги на президентських виборах 2019 року Зеленський пообіцяв внести до парламенту пропозиції про законопроекти, що стосуються імпічменту та зняття депутатської недоторканності.

“Подам законопроекти «Про народовладдя», «Про зняття недоторканності з президента України, народних депутатів і суддів», «Про імпічмент президента України» та «Про відкликання народного депутата України», — розповів шоумен.

У своїй передвиборній програмі Володимир Зеленський пропонує проводити вибори до Верховної Ради і до місцевих рад за відкритими списками, а кнопкодавство і прогули засідань вважати підставою для позбавлення мандата.

Крім того, Зеленський у своїй програмі пропонує провести референдум щодо вступу України в НАТО, а зарплату для українських захисників зробити “на рівні натовських стандартів”. У програмі кандидата також пропонується запровадити економічний паспорт українця, відновити програму молодіжного житлового кредитування і гідне пенсійне забезпечення.

Нагадаємо, 7 лютого кандидат у президенти Володимир Зеленський написав заяву до поліції за фактом переслідування невідомими особами.

Today.ua повідомляв, що Зеленського супроводжує колишній охоронець олігарха Ігоря Коломойського.

загрузка...