Зеленський написав заяву до поліції: хто переслідує кандидата у президенти

2052
Зеленський написав заяву до поліції: хто переслідує кандидата у президенти - today.ua

У четвер, 7 лютого, кандидат у президенти Володимир Зеленський написав заяву до поліції по факту переслідування невідомими особами. Про це повідомили у Міністерстві внутрішніх справ України.

За словами Зеленського, невідомі стежать за ним та його співробітниками з 30 січня. Це розпочалося в Одесі, де тривали зйомки фестивалю “Ліга сміху”. Команда керівника студії “Квартал-95” зафіксувала на фото і відео кілька автомобілів із тонованими вікнами, які сіли їм “на хвіст”, і так тривало впродовж кількох днів. Стеження продовжилося і після прибуття до Києва. Підозрілі автомобілі були помічені неподалік майданчика, де знімають продовження серіалу “Слуга Народу”.

Спочатку кварталівці влаштували власне спостереження, але згодом все-таки звернулися за допомогою до поліції.

Коли правоохоронці вирішили поспілкуватися зі “спостерігачами”, то ті начебто показали посвідчення співробітників СБУ. Усі подробиці поліція не розголошує. У СБУ, в свою чергу, причетність до стеження за кандидатом Зеленським та іншими заперечують.

“Я відчуваю себе постійно в безпеці, я дуже дякую СБУ, що вони поруч зі мною, навіть коли я їх не бачу, вони мене охороняють, навіть якщо це незаконно – це класно. Мені здається, що їм треба інша назва СБЗе – служба безпеки Зеленського. Тому шо СБУ – це Служба безпеки України і тоді треба не мене все-таки захищати, а захищати нашу Україну”, – жартома прокоментував Зеленський.

Юристи Зеленського написали заяву до МВС про порушення недоторканності приватного життя та перешкоджання здійсненню виборчого права. Правоохоронці відкрили досудове розслідування за ч. 2 ст.182 (Порушення недоторканості приватного життя) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, Володимир Зеленський оголосив про старт нового флешмобу #яклоун у соціальним мережах, щоб дізнатись, чи є ще “клоуни” в країні.

Today.ua повідомляв, що один із найвідоміших інтернет-підприємців в Україні Олександр Ольшанський увійшов до складу Наглядової ради “Нової пошти”.

загрузка...