Зеленський опублікував свою передвиборчу програму: основні положення

5790
Зеленський опублікував свою передвиборчу програму: основні положення - today.ua

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський оприлюднив на своєму сайті текст передвиборчої програми, у передмові до якої зазначено “Хочу побудувати Україну своєї мрії”.

Зеленський збирається балотуватися лише на один термін. Своїм першим законопроектом він називає законопроект “Про народовладдя”, який буде формувати основні завдання для влади зокрема через референдуми.

Також кандидат у президенти пропонує внести законопроекти про зняття недоторканності з президента, нардепів та суддів, про імпічмент президента та відкликання народного депутата. Вибори до Верховної Ради та місцевих рад Зеленський пропонує проводити за відкритими списками, а кнопкодавство та прогули засідань вважати підставою для позбавлення мандату.

Крім того, Зеленський у своїй програмі пропонує провести референдум щодо вступу України до НАТО, а зарплату для українських захисників зробити на “рівні натівських стандартів”.

“Перед гарантами Будапештського меморандуму і партнерами з ЄС ми ставитимемо питання підтримки України у прагненні завершити війну, повернути тимчасово окуповані території і змусити агресора відшкодувати завдані збитки. Здача національних інтересів і територій не може бути предметом жодних перемовин”, – йдеться у тексті програми.

Також Зеленський пропонує запровадити суд присяжних для кримінальних злочинів.

Першочерговими питаннями економіки кандидат у президенти виділяє детінізацію, свободу конкуренції, розвиток внутрішнього виробництва, довгострокове кредитування та гарантії іноземним інвесторам.

У програмі кандидата пропонується впровадити і  “економічний паспорт українця”, за яким громадяни зможуть накопичувати на своєму рахунку частину від реалізації державою природніх благ.

Серед інших пунктів – відновлення програми молодіжного житлового кредитування  та “гідне пенсійне забезпечення”. Прогнозованих сум виплат у програмі не наводиться.

Окрім цього Зеленський пропонує автоматизувати усі публічні процеси, а голосування на виборах та референдумах проводити через інтернет.

До кожного з пунктів усі охочі можуть внести пропозиції. Кінцева дата їх приймання – 29 січня.

Нагадаємо, Зеленський задекларував квартири, дорогі авто та житло в окупованому Криму.

Раніше Володимир Зеленський заявив, що вийшов зі складу кіпрської компанії Green Family LTD, яка фінансує фільми в Росії.

загрузка...