Зеленського охороняють люди Коломойського

313
Зеленського охороняють люди Коломойського - today.ua

Кандидат у президенти Володимир Зеленський був помічений на зустрічі з активістами у Львові в супроводі колишнього охоронця олігарха Ігоря Коломойського. Про це написав на своїй сторінці у Facebook журналіст Михайло Ткач.

“Багаторічний особистий охоронець Ігоря Коломойського в Україні тепер, схоже, став охоронцем кандидата в президенти Володимира Зеленського”, – написав журналіст.

Як виявилося, цей же охоронець раніше супроводжував голову Волинської обласної ради Ігоря Палицю, який є наближеною особою до Коломойського.

Нагадаємо, 8 лютого Зеленський та його команда прибули до Львова у рамках всеукраїнського туру “Кварталу 95”. Перед концертом біля будівлі Палацу культури зібралися протестувальники, які заявили, що не дадуть Зеленському провести виступ. Після недовгих сутичок Володимир Зеленський, який у той момент був без охорони, зміг потрапити до будівлі. Концерт відбувся без інцидентів.

Напередодні, 7 лютого, кандидат у президенти Володимир Зеленський написав заяву до поліції за фактом переслідування невідомими особами.

Today.ua повідомляв, що актор “Кварталу 95” Юрій Корявченков очолив виборчий штаб кандидата в президенти Володимира Зеленського в Кривому Розі.

загрузка...