Українські туристи на добу застрягли у Барселоні через поломку літака SkyUp

Вже добу 180 українських туристів не можуть вилетіти з аеропорту іспанської Барселони в Харків через поломку борту, який повинен був піднятися в небо в 20:00 ще в середу, 19 червня. Про це повідомляють пасажири рейсу бюджетного авіаперевізника SkyUp.

Українські туристи на добу застрягли у Барселоні через поломку літака SkyUp - today.ua
Фото: facebook.com/skyup.aero

"Багаж здали вчора вдень при реєстрації, особистих речей немає. Тут багато сімей з маленькими дітьми, а також хворі люди. Інформації чіткої немає, всі говорять різне. Дітей вже нічим годувати. Інформація про виліт змінюється постійно і вона не збігається з часом прибуття в Харків", - розповіла пасажир Ольга Стребкова.

Жінка розповіла, що вночі пасажирам роздавали бутерброди, а близько третьої ранку заселили в готель, до якого потрібно добиратися півтори години.

Українські туристи на добу застрягли у Барселоні через поломку літака SkyUp

Вранці пасажирів привезли в аеропорт, оскільки була інформація, що виліт повинен відбутися о 14:00, однак цього не сталося.

"З тих пір ми сидимо у вестибюлі біля стійки адміністратора, зараз воду та їжу купуємо самі", - зазначила харків'янка.

Українські туристи на добу застрягли у Барселоні через поломку літака SkyUp

У той же час, в прес-службі авіаперевізника повідомили, що причиною затримки вильоту стала поломка літака.

"Зв'язок між кабіною пілота і літаком було втрачено. Ми перенесли виліт, однак доставка необхідних деталей затяглася", - розповіли у прес-центрі SkyUp, зазначивши, що згідно з останньою інформацією, виліт з Барселони в Харків призначений на 21:00.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=Kqcq_bk1SxA

Як раніше повідомляв Today.ua, Баришівський районний суд Київської області зупинив ліцензію авіакомпанії SkyUp Airlines на перевезення пасажирів авіатранспортом з-за системного невиконання зобов'язань перед клієнтами, затримки рейсів і відсутність контролю за виконанням норм авіаційної безпеки.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян підкреслив, що райсуд некомпетентний приймати подібні рішення.

У свою чергу прем'єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що судді, які винесли рішення про призупинення ліцензії, вступили "конфлікт зі здоровим глуздом".

ДЖЕРЕЛОNewsRoom