Омелян розкритикував рішення суду щодо лоукостера SkyUp Airlines

42
Омелян розкритикував рішення суду щодо лоукостера SkyUp Airlines - today.ua

Рішення Баришівського райсуду Київської області щодо призупинення дії ліцензії на право перевезення пасажирів повітряним транспортом авіакомпанії SkyUp Airlines є недійсним, адже такі рішення може ухвалювати тільки адміністративний суд. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян на своїй сторінці у Facebook.

“Поки я міністр інфраструктури – SkyUp буде літати, і компанії нічого не загрожує. Всі пасажири можуть бути певні, що це стабільна авіакомпанія, яка надає якісні і дешеві послуги, і жодні політичні “рішення” рейдерів не вплинуть на її роботу і розвиток”, – зазначив Омелян.

Він також додав, що районний суд не має жодної компетенції ухвалювати такі рішення.

“Це є прерогативою виключно адміністративного суду”, – зазначив міністр.

Нагадаємо, Баришівський районний суд призупинив ліцензію авіакомпанії SkyUp Airlines на перевезення пасажирів авіатранспортом. Причина призупинення ліцензії – системне невиконання зобов’язань перед клієнтами, затримки рейсів і відсутність контролю за виконанням норм авіаційної безпеки. Компанія SkyUp Airlines вже подала апеляційну скаргу в Апеляційний суд Київської області. Наразі компанія очікує на законне рішення.

загрузка...