”Конфлікт зі здоровим глуздом”: Гройсман доручив розібратися у ситуації зі SkyUp

"Конфлікт зі здоровим глуздом": Гройсман доручив розібратися у ситуації зі SkyUp - today.ua
Фото: facebook.com/skyup.aero
Loading...

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив міністерствам інфраструктури та юстиції з’ясувати ситуацію навколо призупинки ліцензії авіакомпанії SkyUp Airlines. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

“Поважаючи судову гілку влади, хочу сказати, що в деяких індивідуумів є чіткий конфлікт із здоровим глуздом і законом”, – заявив Гройсман, який перечислив, коли суд “встромляв палки у колеса” урядовим ініціативам, маючи на увазі заборону створення цифрової митниці, залучення інвестицій в державну власність тощо.

Прем’єр зазначив, що в справі з авіакомпанією є інформація, що позивач ніколи не був клієнтом лоукостера, давши доручення Мінінфраструктури захистити клієнтів компанії.

Окрім того, Мін’юст він доручив підготувати лист на всі органи судової влади по всіх подібних випадках.

“І лист на ім’я президента”, – додав Гройсман.

Глава уряду наголосив, що реформа судової гілки влади в країні дуже актуальна.

“Не можна робити так, аби один суддя зупиняв життя країни”, – підкреслив прем’єр-міністр.

У свою чергу, ухвала Баришівського районного суду Київської області не набрала законної сили, у зв’язку з поданням апеляції SkyUp Airlines на ухвалу суду першої інстанції.

Крім того, суд даної інстанції не мав права виносити Ухвалу щодо призупинення дії ліцензії на право здійснення господарської діяльності з перевезення пасажирів повітряним транспортом, оскільки регуляторами у сфері авіаперевезень є Міністерство інфраструктури України та Державіаслужба України, повідомили у авіакомпанії SkyUp Airlines.

Як раніше повідомляв Today.ua, Баришівський районний суд призупинив ліцензію авіакомпанії SkyUp Airlines на перевезення пасажирів авіатранспортом. Причина призупинення ліцензії – системне невиконання зобов’язань перед клієнтами, затримки рейсів і відсутність контролю за виконанням норм авіаційної безпеки.

Як виглядала в молодості головна героїня серіалу “Свати”
Тетяна Кравченко, яка зіграла в серіалі “Свати” завзяту героїню Валентину Будько, 9 грудня відсвяткувала 66-річчя. Відомо, що російська актриса почала свою кар’єру ще в далекому...
Бананова дієта для схуднення: мінус 6 кг за 7 днів
Банан — дуже корисний фрукт. Причому цінна не тільки м’якоть, але і шкірка, яка допомагає позбутися зайвих кілограмів. За 7 днів ви можете схуднути до...
“Пропадає з коханками”: Алла Пугачова образилася на Галкіна
У Москві стартував показ прем’єрного фільму 70-річної Алли Пугачової, присвячений її ювілейному концерту. Але на показ Примадонна з’явилася без Максима Галкіна. Журналісти стверджують, що російська...
Анастасія Заворотнюк дивом пережила другу операцію
Анастасія Заворотнюк дивом пережила другу унікальну операцію з видалення гліобластоми. Лікарі поки що утримуються від будь-яких прогнозів. Друзі популярної актриси впевнені, що заради своєї сім’ї...