Авіакомпанія SkyUp Airlines залишилась без ліцензії

87
Авіакомпанія SkyUp Airlines залишилась без ліцензії - today.ua

Суд призупинив ліцензію авіакомпанії SkyUp Airlines на перевезення пасажирів авіатранспортом. Про це йдеться в ухвалі Баришівського районного суду.

Причина призупинення ліцензії – системне невиконання зобов’язань перед клієнтами, затримки рейсів і відсутність контролю за виконанням норм авіаційної безпеки.

Існує загроза, що всі рейси авіакомпанії будуть скасовані, тому що без діючої ліцензії літаки злітати не мають права.

За інформацією джерел в авіакомпанії, сьогодні, 12 червня, про слідчі дії відносно власників SkyUp оголосить Генеральна прокуратура.

Слід зазначити, що засновники SkyUp – Юрій та Тетяна Альба. Їх лоукостер вже неодноразово потрапляв в скандали з затримкою рейсів. Зокрема, в лютому 2019 року кілька тижнів поспіль були проблеми з вильотом літаків цієї компанії з аеропорту “Київ” до Єгипту. Напередодні пасажирів SkyUp затримали в аеропорту “Бориспіль” на 15 годин.

Наразі відомо, що компанія SkyUp Airlines вже оскаржила незаконну ухвалу Баришівського суду Київської області. Компанія SkyUp Airlines подала апеляційну скаргу в Апеляційний суд Київської області. Наразі компанія очікує на законне рішення.

Нагадаємо, раніше також українську авіакомпанію YANAIR тимчасово позбавили права на перельоти через неналежний рівень безпеки.

загрузка...