Медведєв прокоментував виключення Медведчука з числа переговірників з Росією

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв вважає непередбачливим виключення з числа переговорників голову політради партії "Опозиційна платформа - За життя", кума російського президента Володимира Путіна Віктора Медведчука. Про це російський прем'єр сказав в ефірі програми "Вести в субботу" на пропагандистськом каналі "Россия 1".

Медведєв прокоментував виключення Медведчука з числа переговірників з Росією - today.ua

За словами Медведєва, сторонам переговорів завжди краще мати кілька каналів для спілкування, і, на його думку, недалекоглядно відрізати можливі засоби комунікацій. Втім, він зазначив, що українська влада може використовувати зручні їй канали.

Також Медведєв нагадав, що в Кремлі не були ініціатором змін в "контактній групі".

"Якщо вони захочуть щось реанімувати, вони цілком здатні це зробити. Це все на їх стороні, що називається, кулька зараз на їхньому боці", - не виключає Медведєв можливості "діалогу".

Втім, російський чиновник зазначив, що у Москви немає ілюзій з приводу "риторики нової влади" .

"Поки ми нічого нового не бачимо, але я не хочу забігати вперед", - сказав Медведєв.

Як раніше повідомляв Today.ua, Володимир Зеленський вже встиг розчарувати Медведчука.

Тим часом глава Адміністрації президента України Андрій Богдан запевнив, що проросійський політик не представлятиме Україну на переговорах з РФ.

У свою чергу прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков висловив жаль, що Медведчук більше не буде представляти Україну, зазначивши, що той був для Росії "дуже ефективним".

Нагадаємо, раніше Віктор Медведчук, який вважає проведення переговорів з Росією єдиним умовою повернення до мирного життя на Донбасі, висловив упевненість, що позбутися його, як учасника переговорного процесу, не вийде.