Зеленський вже встиг розчарувати Медведчука

Голова політичної ради партії "Опозиційна платформа – За життя", кум російського президента Володимира Путіна Віктор Медведчук зараз не може підтримати Володимира Зеленського, який переміг у другому турі виборів президента України. Про це політик заявив в ефірі пропагандистського каналу "Россия 24".

Зеленський вже встиг розчарувати Медведчука  - today.ua
Віктор Медведчук. Фото: zagittya

За словами проросійського політика, підтримкою Медведчука Зеленський зможе заручитися, коли по справжньому "захоче миру на Донбасі" і реально це робитиме.

Медведчук зазначив, що оскільки обіцянок Володимир Зеленський як таких практично не давав, а були лише окремі репліки за останні дні, то йому дуже складно оцінювати програму кандидата.

"Це все поки що умовно", - зазначив Медведчук.

Також він зазначив, що якщо Зеленський відмовиться від амністії для бойовиків і від особливого статусу тимчасово окупованих територій, то "говорити про те, що він буде робити щось для миру, поки дуже складно".

Втім, проросійський політик не виключає, що в майбутньому ситуація може змінитися, оскільки "новому президенту" поки ще невідомі певні особливості процесів, що відбуваються на Донбасі.

https://www.youtube.com/watch?v=q2ESeDgZ1yk

Нагадаємо, раніше Віктор Медведчук, який вважає проведення переговорів з Росією єдиним умовою повернення до мирного життя на Донбасі, висловив упевненість, що позбутися його, як учасника переговорного процесу, не вийде.