Медведчук назвав Зеленському єдину умову миру на Донбасі

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук жорстко відповів Володимиру Зеленському на його заяву про виключення політика із числа учасників переговорного процесу по Донбасу. Медведчук зазначив, що позбавитися від нього не вийде. Проведення переговорів з Росією політик вважає єдиною умовою повернення до мирного життя на Донбасі.

Медведчук назвав Зеленському єдину умову миру на Донбасі - today.ua

"До відома штабних сценаристів Зеленського: Петро Порошенко ніколи не призначав Віктора Медведчука на роль "парламентера" з РФ. Я займався переговорами між Україною і Росією виключно на прохання президента України і робив це в інтересах країни, а не її президента. Тому вивести мене з "переговорного процесу" апріорі неможливо", - рішуче заявив Медведчук.

За словами політика, він займався переговорами виключно на прохання президента України і робив це в інтересах країни, а не її президента. З травня 2018 року Медведчук не брав участі в засіданнях гуманітарної підгрупи у Мінську, "оскільки знав, що чинна влада (України – Ред.) не збирається виконувати раніше досягнуті домовленості і займатися звільненням наших громадян".

"Я… відмовився брати участь у засіданнях гуманітарної підгрупи. Для мене стало очевидним, що українці, які сьогодні утримуються в Донецьку і Луганську, київській владі не потрібні", - сказав він.

"Судячи з того, що заявляють у Зеленського, їм вони теж не будуть потрібні. Як і мир на Донбасі. Адже відмова від прямих переговорів з Донецьком і Луганськом, де проживають громадяни України, означає відсутність результату – миру, повернення цих людей і територій в Україні, а Україна на Донбас", - сказав Медведчук.

Раніше у штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського заявили, що у разі перемоги на виборах Зеленський готовий до прямих переговорів із Росією за участю міжнародних партнерів. При цьому, він збирається вивести з переговорного процесу Віктора Медведчука.

Нагадаємо, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" заявив, що не підтримає у другому турі виборів президента України жодного з кандидатів. 

ДЖЕРЕЛОpravda.com.ua