Завтра Зеленський поїде на Донбас

Завтра, 15 червня, новообраний президент України Володимир Зеленський, відвідає з робочим візитом Донецьку область. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента на сторінці у Facebook.

Завтра Зеленський поїде на Донбас - today.ua

Вказано, що у ході візиту Володимир Зеленський відвідає Маріуполь.

"У суботу, 15 червня, президент України Володимир Зеленський відвідає з робочою поїздкою Донецьку область. Програмою передбачено відвідання главою держави міста Маріуполь", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, наприкінці травня 2019 року Володимир Зеленський вперше в якості президента України приїхав на Донбас у прифронтову Станицю Луганську. Там він побував на пункті спостереження на відстані 400 метрів від позиції противника і в бліндажах українських військових. Також Володимир Зеленський оглянув позиції військових. У ході робочої поїздки вивчалися умови житла і харчування бійців ЗСУ.

Також раніше Зеленський заявив, що цього місяця, в червні, збере представників великого бізнесу і запропонує їм інвестувати в Донбас.

“З великим бізнесом ми збираємося зустрітися в червні і будемо говорити про розбудову Донбасу. У нас є план, ми хочемо запропонувати бізнесу інвестувати в Донбас, інвестувати в інфраструктуру Донбасу, тому що Донбас обов’язково повернеться, і хтось цим повинен займатися”, – сказав Зеленський.

За словами президента, зараз він “по черзі” зустрічається з “представниками великого бізнесу”.