Зеленський запропонує олігархам інвестувати в Донбас

Новообраний президент Володимир Зеленський заявив, що цього місяця збере представників великого бізнесу і запропонує їм інвестувати в Донбас. Про це він сказав в ефірі одного з українських телеканалів.

Зеленський запропонує олігархам інвестувати в Донбас - today.ua

"З великим бізнесом ми збираємося зустрітися в червні і будемо говорити про розбудову Донбасу. У нас є план, ми хочемо запропонувати бізнесу інвестувати в Донбас, інвестувати в інфраструктуру Донбасу, тому що Донбас обов’язково повернеться і хтось цим повинен займатися", - сказав Зеленський.

За словами президента, зараз він "по черзі" зустрічається з "представниками великого бізнесу".

"Можемо їх називати олігархами. Зустрічався з Пінчуком. Зустрічався з… їх не так багато, хтось ще приїжджав до нас, вже не пам’ятаю. Деякі політики приїжджали, вони теж олігархи, але не будемо казати про них", - додав Володимир Зеленський.

Він також зазначив, що з Віктором Пінчуком зустрічався для обговорення призначення другого президента Леоніда Кучми представником України в ТКГ.

Нагадаємо, в понеділок, 3 чеврня, стало відомо, що Володимир Зеленський повернув Кучму на переговори в Мінську.

У вересні 2018 року стало відомо, що Леонід Кучма йде з посади представника України на переговорах Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі в Мінську. Він аргументував це тим, що давно для себе вирішив, що піде з ТКГ, коли досягне свого критичного віку (минулого літа Кучмі виповнилось 80 років, – ред.), та дасть можливість працювати на переговорах іншим.