Зеленський вперше в ролі президента побував на Донбасі

Володимир Зеленський вперше в якості президента України приїхав у прифронтову Станицю Луганську. Там він побував в пункті спостереження за 400 метрів від позиції противника і в бліндажах українських військових. Також Володимир Зеленський оглянув позиції військових. У ході робочої поїздки вивчалися умови житла і харчування бійців ЗСУ. Головнокомандувачу Володимиру Зеленському представив доповідь командувач операцією Об'єднаних сил (ООС) Олександр Сирський. Він розповів, що ситуація в районі проведення ООС контрольована, і предствив керівництво структур, задіяних в операції ООС.

Зеленський вперше в ролі президента побував на Донбасі - today.ua
Фото: unian.net

Відзначається, що у нараді взяв участь начальник Генерального штабу — Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак. Для нього це також перша регіональна поїздка в новому статусі.

Раніше начальник генштабу ЗСУ оцінив ситуацію на Донбасі як напружену, місцями загрозливу, але без видимих приводів для наступу з боку Росії.

Якщо новообраний президент України Володимир Зеленський зрадить Україну, він втратить не просто свої рейтинги і посаду, а й життя. Таку заяву зробив командувач Української добровольчої армії (УДА), колишній лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош в інтерв'ю українському інтернет-виданню.

«Зеленський у своїй інавгураційній промові говорив, що готовий втратити рейтинги, популярність, посаду... Ні, він втратить життя. Буде висіти на якомусь дереві на Хрещатику — якщо зрадить Україну і тих людей, які на Революції і війни загинули», — сказав він.

За словами Яроша, він вже робив спроби зустрітися з Зеленським.

«Так. Я вже пару меседжів зробив, але він мовчить. Можливо вони до неї не дійшли. Він — людина зайнята», — розповів командувач УДА.

При цьому він зазначив, що в разі, якщо ця зустріч не відбудеться нічого страшного.

«Просто треба, щоб він зрозумів одну істину: українців не можна принижувати», — підкреслив він.

При цьому, на думку Яроша, у Зеленського є всі перспективи стати хорошим президентом і бойовим верховним головнокомандувачем.

Нагадаємо, в листопаді 2018 року громадська організація "Державна ініціатива Яроша" (ДІЯ) оголосила про створення нової політичної платформи.