За чотири місяці Україна має віддати майже 3,5 млрд доларів боргу

За чотири місяці Україна має віддати майже 3,5 млрд доларів боргу - today.ua
Богдан Данилишин
Loading...

У червні-серпні поточного року Україна повинна погасити зовнішніх боргів на суму 1,8 мільярдів доларів. Про це у Facebook повідомив голова ради Нацбанку Богдан Данилишин.

За його словами, 2019 рік буде найбільшим за сумою виплат за зовнішнім державним боргом. За червень, липень та серпень країні потрібно буде виплатити зовнішніх боргів на суму 1,8 млрд доларів, та ще 1,7 млрд – у вересні.

До того ж влітку мають вийти нерезиденти з гривневими облігаціями внутрішньої державної позики на еквівалент у 1 млрд доларів, з подальшою конвертацією отриманих грошей у валюту.

Голова Ради НБУ вважає, що Україна повинна впоратися з навантаженням за рахунок запозичень уряду та міжнародних резервів НБУ.

Данилишин переконаний у тому, що коли зберігається можливість продовження співпраці з МВФ в рамках діючої програми, доцільно цим скористатися.

Він підкреслив, що золотовалютний резерв використовується виключно для забезпечення внутрішньої і зовнішньої стабільності грошової одиниці України, а надання кредитів і гарантій за його рахунок не допускається.

Як раніше повідомляв Today.ua, Міжнародний валютний фонд виділить Україні черговий транш макрофінансового кредиту в сумі 1,3 млрд доларів, але вже після проведення дострокових парламентських виборів та формування нового уряду.

ТОП-5 порід собак, які люблять плавати у воді
Не всі породи собак народилися природженими плавцями. Деякі з них, як і кішки, від крапель води будуть тікати і ховатися, а ось деякі породи відчувають...
Lifecell потролив Vodafone за спробу повторити їх акцію
Lifecell потролив свого конкурента – мобільного оператора Vodafone – нібито за спробу повторити їхню акцію. Про це повідомляється на сторінці Facebook Lifecell. У соціальних мережах...
“Це просто бомба!”: Олег Винник зробив відверте зізнання
Олег Винник у перерві між зйомками новорічного шоу, яке покажуть на телеканалі “Україна” 31 грудня, відверто зізнався про стрес, який йому довелося зазнати в Новорічну...
Гороскоп на 11 грудня від Павла Глоби: трьох представників знаків Зодіаку сьогодні чекають фінансові втрати
Живіть за вільним графіком, нічого не плануйте. Але не варто усамітнюватися надовго в собі, пам’ятайте про те, що у вас є ще важливі справи до...