МВФ надасть Україні новий транш: названа дата

Міжнародний валютний фонд виділить Україні черговий транш макрофінансового кредиту в сумі 1,3 млрд доларів. Транш буде видано після проведення дострокових парламентських виборів та формування нового уряду. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Данилюк за підсумками зустрічі з представниками місії МВФ.

МВФ надасть Україні новий транш: названа дата - today.ua
Фото: ElMeme

Він наголосив на важливості надання траншу для НБУ.

"Я думаю, що це буде уже після парламентських виборів та формування нового уряду. Дивіться, транш важливий, але він важливий перш за все для Національного банку, який поповнює резерви. Зараз, на цьому етапі, важливо, щоб уряд виконував свої зобов'язання, як внутрішні — щодо бюджету, так і зовнішні", — зазначив Данилюк.

Він також додав, що не вважає проблемою отримання Україною траншу від МВФ не за графіком.

Нагадаємо, вчора, 28 травня, президент України Володимир Зеленський, голова Національного банку Яків Смолій та міністр фінансів Оксана Маркарова зустрілися з представниками місії Міжнародного валютного фонду. Глава держави висловив сподівання, що Верховна Рада нового скликання забезпечить підґрунтя для отримання наступного траншу від Фонду.