Високий тиск і харчування: на які продукти слід звернути увагу гіпертонікам

Високий тиск - проблема доволі розповсюджена, особливо серед людей старшого віку. Однак далеко не всім відомо, що при регулярному вживанні в їжу певних продуктів можна нормалізувати тиск та забути про ці проблеми, або принаймні почуватись максимально комфортно.

Високий тиск і харчування: на які продукти слід звернути увагу гіпертонікам - today.ua

Так, німецькі фахівці радять гіпертонікам включити в свій раціон чай каркаде. Цей напій, за словами експертів, чудово допомагає впоратися з гіпертонією. Щодня рекомендується пити до трех чашок каркаде. Курс має тривати півтора місяця.

Також підвищений тиск можна заспокоїти за допомогою ананасів і соку з буряка. Ці продукти, як стверджують медики, мають в складі саліцилову кислоту, яка гарно розріджує кров, за рахунок чого нормалізується тиск.

Що ж стосується людей з атеросклерозом, німецькі фахівці порадили їм вживати оливкову олію, авокадо і мигдаль. Саме ці продукти відмінно допомагають впоратися з "поганим" холестерином.

А тим, хто страждає від деменції, рекомендують вживати в їжу рибу. Це може бути оселедець, скумбрія або тунець. Також корисно буде вживати лляну олію і какао. Щоб нормалізувати мозковий кровообіг, за словами експертів, достатньо буде двох чашок какао на день.

Нагадаємо, раніше вченими була названа найбільш корисна приправа для нормалізації тиску.