Спеції для гіпертоніків: названа найбільш корисна приправа для нормалізації тиску

Мало хто знає, що спеції – не просто ароматні добавки до різних страв, що додають їм відмінний смак і запах. Насправді приправи – це справжні ліки. Медики назвали спецію, яка повинна бути в раціоні гіпертоніків, щоб стабілізувати артеріальний тиск і уникнути нових перепадів.

Спеції для гіпертоніків: названа найбільш корисна приправа для нормалізації тиску - today.ua

Щіпка меленої натуральної кориці, додана до ранкової вівсянки або до десерту, здатна творити чудеса.

Якщо малими дозами, але регулярно додавати цю ароматну спецію в раціон, то можна захистити організм від порушення роботи серцево-судинної системи. Дослідження показали, що при вживанні кориці зменшується рівень «поганого» холестерину. Завдяки цьому стінки кровоносних судин залишаються чистими і еластичними.

Гіпертонікам кориця особливо корисна, оскільки очищає судини, нормалізує показники артеріального тиску.

Спеції для гіпертоніків: названа найбільш корисна приправа для нормалізації тискуКрім того, фахівці стверджують, що кориця дозволяє поліпшити стан пацієнта, хворого на цукровий діабет. Завдяки цій приправі підвищується чутливість до інсуліну.

Спеція також має протимікробну дію, тому її корисно додавати в їжу під час сезонних епідемій простудних захворювань і грипу.

Ймовірно, завдяки дивним цілющим властивостям цієї приправи, булочки з корицею придбали неймовірну популярність. Спробуйте приготувати цю смачну і ароматну випічку з лікувальним ефектом.