Візит Бойка та Медведчука до РФ: у СБУ зробили заяву

2410
Візит Бойка та Медведчука до РФ: у СБУ зробили заяву - today.ua

У межах своєї компетенції Служба безпеки у стислі терміни надасть правову оцінку візиту громадян України, кандидата у президенти Юрія Бойка та кума російського президента Володимира Путіна Віктора Медведчука до прем’єра РФ Дмитра Медведєва, а також їхні заяви. Про це повідомляє прес-центр СБ України у Фейсбуці.

У той же час, українські спецслужби не виключають можливий опосередкований зв’язок візиту українських політиків до країни-агресора із попередженим СБУ у Харкові терористичним актом у метрополітені, йдеться у повідомленні.

За словами голови СБУ Василя Грицака, наявні в СБ України матеріали свідчать, що росіяни у будь-який спосіб намагаються відволікти увагу громадськості від викритих корупційних схем фінансування виборів у інтересах одного з кандидатів у президенти України, який влаштовував раніше та влаштовує Кремль зараз.

Василь Грицак не виключає, що для цього Росія відкрито, жертвуючи малим, щоб змусити СБУ – за термінологією спецслужб – “переключитися на негідний об’єкт”, аби до влади прийшли ті, хто влаштовує особисто російського президента Володимира Путіна.

Нагадаємо, російський прем’єр Дмитро Медведєв зустрівся на т.зв. “економічних переговорах” з Юрієм Бойком та Віктором Медведчуком. Окрім того, участь у розмові узяв голова “Газпрому” Олексій Міллер.

У свою чергу, фракція “Народний фронт” закликала колег створити ТСК для розслідування діяльності українських політиків, які їздять до Росії “на інструктаж”.

Також ми писали про те, який президент України влаштує Володимира Путіна.

загрузка...