У Росії розповіли, який президент України влаштує Путіна

Відомий російський журналіст Олексій Венедиктов в ефірі програми «На трьох» заявив, що Путіна влаштує тільки такий президент України, який здатний посіяти в нашій країні хаос. У Росії підкреслили, що погляди нового президента України для Путіна інтересу не представляють.

У Росії розповіли, який президент України влаштує Путіна - today.ua
Фото: tribun.com.ua

"Якщо говорити про нашого, російського кандидата в Україні, у нас - містер хаос кандидат. Чим більше хаосу, чим слабкіше кандидат, тим Путін вважає, що це вигідніше Росії. Тому, власне, кандидати Тимошенко, Зеленський, Бойко, ще якісь люди - неважливо, проросійський чи ні. Ось містер хаос - це нас задовольнить", - сказав російський журналіст Венедиктов.

https://youtu.be/wFNZRc-CeoI

Експерт берлінського офісу Європейської ради з міжнародних відносин (ECFR) Густав Грессель вважає, що Путін не відступить від України. Для Росії підкорення України - це довгостроковий проект. Росіяни досі можуть використовувати недостатність реформ і слабкі сторони українського державного управління, і це небезпечно.

"Проросійські кандидати є, але вони не дуже популярні. Думаю, вони очікують, щоб було якомога більше втручань у президентські вибори, а потім спробувати підкупити людей, щоб зупинити політичний процес і поглибити неефективність української системи", - сказав Грессель.

Раніше відомий публіцист і політолог Андрій Піонтковський вказав Путіну на головну проблему з новою агресією проти України.