Один із кандидатів у президенти України їздив до Росії на перемовини з Медведєвим

698
Один із кандидатів у президенти України їздив до Росії на перемовини з Медведєвим - today.ua
Фото premier.gov.ru

У п’ятницю, 22 березня, російський прем’єр Дмитро Медведєв зустрівся на т.зв. “економічних переговорах” з кандидатом у президенти України Юрієм Бойком та кумом глави Кремля Володимира Путіна Віктором Медведчуком. Окрім того, участь у розмові узяв голова “Газпрому” Олексій Міллер.

Медведєв заявив, що “вважає правильним” проведення цієї зустрічі, оскільки “взаємини між Росією та Україною перебувають у стані глибокої кризи”.

До того ж, в цьому році завершується термін дії угод в газовій сфері, тому, на думку російського прем’єра, сторонам необхідно визначитися з подальшими кроками.

Юрій Бойко, у свою чергу, назвав стосунки між Росією та Україною “вкрай важливими” для останньої.

“Стосунки України і Росії вкрай важливі для нашої економіки. Сьогодні вони переживають найважчий період в своїй історії. Для нас дуже важливе повернення наших товарів і нашої продукції на російський ринок”, – сказав Бойко.

Окрім того, він висловив готовність запропонувати і розглянути різні варіанти відновлення контракту по транзиту “блакитного палива” після завершення дії чинного контракту.

У свою чергу, Медведєв запропонував обговорити “загалом ситуацію з торговою складовою і економічною кооперацією”, оскільки, як зазначив він, в останні роки спостерігалася “серйозна деградація цих відносин”.

“Всупереч існуючим труднощам у взаєминах двох держав на політичному рівні, компанії обох країн продовжують взаємодіяти”, – заявив Медведєв.

Віктор же Медведчук підкреслив, що Україні вкрай потрібен “прямий договор” з постачання газу, для того, щоб знизити ціну для населення.

Міллер стверджував, що його компаня готова взяти участь у створенні газотранспортного консорціуму з Україною, якщо виникне така пропозиція, оскільки “Газпром” нібито завжди був прихильником цього проекту, додавши, що росіяни готові продовжити транзит газу через Україну в країни Європи.

У свою чергу, журналіст кремлівського пулу Дмитро Смірнов у Twitter повідомив, що “гості” приїхали “покаятися”.

Нагадаємо, кандидат в президенти від партії “Опозиційна платформа – За життя” Юрій Бойко не виключає коаліції з “Батьківщиною”, яку очолює кандидат в президенти Юлія Тимошенко.

Також Бойко прокоментував обвинувачення Медведчука у держзраді.

загрузка...