У 2019 році ЗНО проведуть з 11 навчальних предметів

495
У 2019 році ЗНО проведуть з 11 навчальних предметів - today.ua
Фото: prozoro.info

Український центр оцінювання якості освіти своїм наказом затвердив характеристики сертифікаційних робіт з 11 предметів зовнішнього незалежного оцінювання знань на 2019 рік.

ЗНО в 2019 році проведуть з наступних предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова та французька мова.

Спочатку випускникам запропонують пройти пробне ЗНО з української мови та літератури (16 березня), а 23 березня абітурієнти спробують сили в історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов.

Результати пробного ЗНО будуть оприлюднені на інформаційних сторінках Українського центру оцінювання якості освіти – з української мови та літератури – 22 березня, з інших предметів – 29 березня.

У Міносвіти визначилися, що в 2019 році зовнішнє незалежне оцінювання нинішні одинадцятикласники тестування будуть здавати з 20 травня до 12 липня.

Раніше Today.ua повідомляли, що з 8 січня 2019 року в Україні стартує реєстрація на участь в пробної сесії зовнішнього незалежного оцінювання знань.

Реєстрація триватиме до 31 січня 2019 року.

Нагадаємо, абітурієнтів, які у наступному році планують вступати до медичних вузів, очікує нововведення.

Крім обов’язкових предметів, вони повинні здати зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з математики або фізики на вибір.

загрузка...