Вступна кампанія-2019: що потрібно знати абітурієнтам

Як повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти, з 8 січня 2019 року в Україні стартує реєстрація на участь в пробної сесії зовнішнього незалежного оцінювання знань (ЗНО).

Вступна кампанія-2019: що потрібно знати абітурієнтам   - today.ua
Фото: unian.ua

Реєстрація триватиме до 31 січня.

Спочатку випускникам запропонують пройти пробне ЗНО з української мови та літератури (16 березеня), а 23 березня абітурієнти спробують сили в історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та іноземних мов.

Результати пробного ЗНО будуть оприлюднені на інформаційних сторінках Центру - з української мови та літератури - 22 березня, з інших предметів - 29 березня.

У Міносвіти визначилися, що в 2019 році зовнішнє незалежне оцінювання нинішні одинадцятикласники тестування будуть здавати з 20 травня до 12 липня.

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) буде охоплювати 11 навчальних предметів.

Обов'язковою залишається тест з української мови та літератури.

Другий обов'язковий у списку предмет - це математика або історія України.

Третю дисципліну можна вибирати: математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова або французька мова.

Відзначається, що учень має право здати тест максимум по чотирьох навчальних предметах.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів будуть зараховані як оцінки державної підсумкової атестації.

Нагадаємо, абітурієнтів, які у наступному році планують вступати до медичних вузів, очікує нововведення. Крім обов'язкових предметів, вони повинні здати зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з математики або фізики на вибір.

ДЖЕРЕЛОexpres.online