“Тупого просять звільнити ще більш тупих“: Дубінський різко висловився про нараду Зеленського з Гончаруком

Олександр Дубінський, скандальний нардеп від пропрезидентської партії "Слуга народу", досить різко прокоментував нараду, яку провів Володимир Зеленський із прем'єр-міністром України Олексієм Гончаруком. Свою думку з цього приводу Дубінський висловив на своєму Telegram-каналі.

“Тупого просять звільнити ще більш тупих“: Дубінський різко висловився про нараду Зеленського з Гончаруком - today.ua

"Короткий підсумок наради президента з прем'єром: тупого попросили звільнити ще більш тупих. Але звільнити нікого не вийде, тому що звільняти повинен найтупіший. Глухий кут", - написав нардерп.

“Тупого просять звільнити ще більш тупих“: Дубінський різко висловився про нараду Зеленського з Гончаруком

Нагадаємо, після появи в мережі скандальних записів розмови прем'єр-міністра з посадовцями, в якій Гончарук заявив про примітивне розуміння економіки президентом України Володимиром Зеленським, він вирішив подати заяву про відставку.

Після цього Зеленський провів нараду з Гончаруком та заявив, що підписувати заяву не буде. Натомість Гончарук отримав від глави держави низку невідкладних завдань. Зокрема, під час зустрічі президента з прем'єром обговорювалась оптимізація роботи Кабінету міністрів України, питання нарахування справедливих зарплат міністрам і топ-менеджерам державних компаній, необхідність звільнення керівників міністерств, які не досягли реальних результатів на своїх посадах, а також потреба в налагодженні діалогу з Верховною Радою.