“Дивись, Вова, Олів'є не буде дорожче“: як Гончарук і посадовці збирались на нараду до Зеленського

В інтернеті оприлюднили аудіозапис з наради прем'єр-міністра Олексія Гончарука, міністра фінансів Оксани Маркарової, глави Нацбанку Якова Смолія, заступника голови НБУ Катерини Рожкової, заступника голови НБУ Дмитра Сологуба і міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофія Милованова. На записі розмови прем'єра з посадовцями можна почути, як вони вирішують "по-простому" пояснити президенту України Володимиру Зеленському економічну ситуацію в країні.

“Дивись, Вова, Олів'є не буде дорожче“: як Гончарук і посадовці збирались на нараду до Зеленського - today.ua

Зокрема, Гончарук і посадовці обговорюють, як розповісти Зеленському про причини коливання курсу валюти і про прогноз на наступні три роки.

В описі до відео з розмовою зазначено, що це історія про те, як Гончарук, Маркарова, Смолій, Рожкова, Сологуб і Милованов збиралися на нараду до "тупого президента" Зеленського.

Зокрема, чиновники говорять про стабілізацію курсу в країні, фактори, які на це впливають, а також про те, як пояснити коливання главі держави.

Як можна почути, під час зустрічі чоловік, чий голос, як передбачається, належить Гончаруку, пропонує пояснити Зеленському наслідки коливання курсу на прикладі продуктового кошика для популярного новорічного салату "Олів'є".

Гончарук: Дивіться, скажу з людської мови на... Йому треба сказати: "Дивись, Вова. Те, що зараз курс менше, значить, що "Олів'є" в наступному році на наступному новорічному столі...

Співрозмовник: Не буде дорожче, ніж в цьому.

Гончарук: Так.

Маркарова: Не факт.

Нагадаємо, раніше з'явилась інсайдерська інформація про те, що через оприлюднену розмову Гончарук вже написав заяву про звільнення.