Гончарук написав заяву про звільнення після гучного скандалу

Гончарук написав заяву про звільнення після гучного скандалу - today.ua
Loading...

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук все-таки подав заяву про звільнення з посади глави українського уряду. Про це він повідомив сьогодні, 17 січня, на своїй сторінці в Facebook.

Гончарук звернувся до українців, нагадавши, що останні чотири місяці команда президента багато працювала над тим, щоб країна змінилася.

За його словами, за цей короткий проміжок часу багато що вдалося.

Коментуючи свою заяву про відставку, Гончарук наголосив, що за кілька місяців досить складно знищити кримінальні схеми, які вибудовувалися десятиріччями.

“Головне, що зупинятися ми не маємо права та не будемо! Як би цього не хотіли наші опоненти, що звикли жити у тіні. Тому вони застосовують кожну можливість, щоб знищити віру людей у владу”, – зазначив Гончарук.

Він також наголосив, що в останні дні всі стали свідками подій, що розгортаються навколо злитих в мережу файлів, які, як переконує Гончарук, були змонтовані з фрагментів записів нарад в уряді.

“Їх зміст штучно створює уявлення, ніби я і моя команда – не поважаємо Президента, який є нашим політичним лідером. Багатьом групам впливу, які прагнуть отримати доступ до фінансових потоків вигідно, щоб так виглядало. Але це не правда”, – запевнив Гончарук.

Він також додав, що прийшов на посаду виконувати програму президента і назвав Зеленського взірцем відвертості та порядності.

“Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до президента, я написав заяву про відставку та передав її президенту з правом внесення в парламент”, – повідомив глава уряду.

Нагадаємо, на оприлюдненому в мережі записі розмови прем’єр-міністра Олексія Гончарука з посадовцями можна почути, як вони вирішують “по-простому” пояснити президенту України Володимиру Зеленському економічну ситуацію в країні. Зокрема, Гончарук нібито закликає навести главі держави у приклад салат “Олів’є”, а також заявляє, що Зеленський досить примітивно розуміє економічні принципи.

Домашній сметанник нашвидкуруч: смачний рецепт улюбленого торта з дитинства
Домашні торти за рецептами наших бабусь і мам не зрівняються з тими, що продаються в магазинах. По-справжньому здивувати близьких зараз можна не тірамісу або чізкейком,...
Місячний календар стрижок на березень 2020: найсприятливіші дні для оновлення образу
Як стверджують фахівці, стригти або фарбувати волосся слід, керуючись місячним календарем. Це необхідно для того, щоб після походу в перукарню волосся не втратило своєї природної...
Волочкова пережила потрясіння в кабінеті у гінеколога: “Камеру в промежину…”
Анастасія Волочкова розповіла про свій візит до гінеколога, який шокував її. Від того, що вона там побачила, балерина ще довго не могла отямитися. Цим випадком...
ПриватБанк стягує у громадян гроші за погашені кредити: важлива інформація
ПриватБанк звинуватили у вимаганні коштів за погашення кредиту у клієнта, який виплатив його ще в 2009 році. При цьому банк не видав довідку про закриття...
Пугачова пережила клінічну смерть: “Нічого не бачила і тому повернулася назад”
Алла Пугачова розповіла про те, що вона перенесла клінічну смерть. Сталося це ще в 1992 році. Співачка тоді перебувала в законному шлюбі з концертним директором...