Зеленський дав громадянство ще 9 іноземцям – бійцям ООС

Зеленський дав громадянство ще 9 іноземцям - бійцям ООС - today.ua
Loading...

Президент Володимир Зеленський підписав указ про надання громадянства України ще 9 особам, які брали участь у захисті територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України на Донбасі.

У списку, оприлюдненому на сайті глави держави, перераховані імена: Сергій Алєксєєвич, Станіслав Гібадулін, Сергій Гноєвий, Нугзар Канделакі, Андрій Ковніренко, Нікіта Макєєв, Денис Прохоров та Олексій Сівохін.

Також в громадянство України прийнято Дмитра Фоміна, який брав участь у підвищенні професійної підготовки, навчання та забезпечення необхідним спорядженням військових медиків Збройних сил України в умовах бойових дій.

Глава держави запевнив, що і надалі буде надавати громадянство особам, які мають заслуги перед Україною.

Нагадаємо, в День Конституції президент підписав указ про надання громадянства України 14 іноземцям, які воювали на Донбасі проти проросійських бойовиків.

Раніше Today.ua повідомляв, що на початку червня націоналісти разом з представниками ветеранських рухів вимагали від Зеленського спростити процедуру надання громадянства України іноземним добровольцям.

Також ми писали, що Зеленський заявив, що Україна буде надавати своє громадянство представникам усіх народів, які страждають від авторитарних і корумпованих режимів, в першу чергу – росіянам.

Гороскоп на 7 грудня від Павла Глоби: Тільцям варто подружитися з сусідами, а Ракам – пережити розчарування
Сьогодні ідеальний день для того, що привести в порядок свої думки і почуття. Не варто кудись поспішати, зосередьтесь на важливих справах та приділить час близьким....
“Приховувати не буду”: Лоліта Мілявська показала шанувальникам фото без макіяжу
Лоліта Мілявська, російська співачка, якій заборонено в’їзд в Україну, в прямому сенсі показала шанувальникам своє справжнє обличчя. Так, Лоліта перед камерою зняла макіяж та опублікувала...
Схуднення на фруктах: як скинути зайві 10 кг за тиждень
Фрукти містять всі необхідні вітаміни і антиоксиданти, необхідні нашому організму для нормального функціонування протягом дня. Також вони насичені корисними мінералами та вуглеводами, які заряджають енергією...
Не має аналогів: Київстар запустив рідкісний тарифний план
Київстар запровадив новий тарифний план. В рамках рідкісної пропозиції “Всі разом. Базовий” абонент отримує повністю безлімітний домашній інтернет на швидкості 100 Мбіт/секунду. Сьогодні можна підключитися...