Під АП пройшов мітинг: активісти вимагали надати українське громадянство іноземцям-добровольцям

Під АП пройшов мітинг: активісти вимагали надати українське громадянство іноземцям-добровольцям - today.ua
Loading...

Під будівлею Адміністрації президента на Банковій націоналісти разом з представниками ветеранських рухів України провели акцію “Паспорт добровольцю”. Про це повідомляють столичні ЗМІ.

Так, під стінами АП зібралась масштабна акція, учасники якої вимагають від новообраного президента Володимира Зеленського спростити процедуру надання громадянства України іноземним добровольцям. Зокрема, активісти наголошують не необхідності звільнити іноземців-добровольців від обов’язку подавати “довідку про несудимість”, видану країною походження, та скоротити строк розгляду поданих документів.

“Іноземці, які покинули свої домівки та приїхали до України її захищати, заслуговують на громадянство більше ніж ті люди, яким попередня влада видавала паспорти”, – заявив спікер акції.

Окрім того, серед вимог також є створення робочої групи під керівництвом АП, яка буде надавати допомогу в отриманні документів, та ввести до складу комісії з питань громадянства представників від волонтерських та ветеранських організацій.

Активісти стверджують, що відповідний законопроект дуже довго знаходиться на розгляді, тому вони вимагають від Володимира Зеленського підписання відповідних указів.

На мітингу також присутні іноземці, які воювали на боці ЗСУ на сході України. Деякі з них отримали серйозні поранення, деякі з них приїхали воювати з Росії.

Нагадаємо, раніше новообраний президент Володимир Зеленський заявив, що Україна надаватиме своє громадянство представникам усіх народів, які страждають від авторитарних та корумпованих режимів, у першу чергу – росіянам.

Найкращі породи собак і котів для жінок за 30
Жінки потребують цілодобової уваги, і тому домашній улюбленець для них це не просто член сім’ї, але й головне джерело позитивних емоцій, яке завжди поруч. Від...
Драма в родині Олени Кравець: донька пішла від батьків
Олена Кравець давно не живе разом зі своєю дочкою. Про це стало відомо під час одного з ефірів шоу “Танці з зірками”. Актриса сама розповіла...
“Шарага, що розводить”: ПриватБанк змушує клієнтів відкривати непотрібні карти
ПриватБанк змушує клієнтів відкривати непотрібні карти. Така ситуація отримала відповідну оцінку клієнтів банку. Відповідна скарга з’явилась на сайті “Мінфін”. “Головне відділення в Житомирі виявилося самою...
Справжня лялька: Лобода без білизни і з розстібнутими шортами здивувала відвертим образом
Світлана Лобода завжди любила потішити шанувальників пікантними знімками. Цього разу зірка показала довгі ніжки і осину талію. Співачка в одному чорному маленькому топіку спокусливо присіла...