Зеленський надав українське громадянство 14 іноземцям

Автор: Олексій Скубій

У четвер, 27 червня, президент України Володимир Зеленський підписав указ №466/2019 про прийняття до громадянства України 14 іноземців, які брали участь у захисті територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України. Про це повідомляє прес-служба ОП.

Зеленський надав українське громадянство 14 іноземцям - today.ua

Громадянство України надано Дмитру Бєлогорцеву, Давіду Гачечіладзе, Абдулі Джалілі, Тачі Джафарову, Рудольфу Єгоренку, Тенгізу Занадзе, Гіоргі Кахніашвілі, Валерію Колоті, Мерабу Концелідзе, Мамуці Музашвілі, Юрію Савілову, Левані Хуцішвілі, Арсланбеку Карімову та Юлії Толопі.

Зеленський надав українське громадянство 14 іноземцям

За словами Зеленського, це лише перші рішення щодо надання громадянства України людям, які захищали суверенітет країни.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

З'явилось важливе уточнення щодо “автомобільної мобілізації“: кого торкнеться вилучення транспорту

Закордонні паспортні сервіси скасували живі черги на тлі ажіотажу через посилення мобілізації

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Наступні рішення глава держави пообіцяв ухвалити "без штучного гальмування" після надходження відповідних матеріалів від Міграційної служби та їхнього розгляду у встановленому порядку.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Раніше Today.ua повідомляв, що на початку червня націоналісти разом з представниками ветеранських рухів вимагали від Зеленського спростити процедуру надання громадянства України іноземним добровольцям.

Нагадаємо також, що раніше Зеленський заявляв, що Україна надаватиме своє громадянство представникам усіх народів, які страждають від авторитарних та корумпованих режимів, у першу чергу – росіянам.