Спецдоповідач ООН заявив, що санкції США проти Ірану незаконні

Автор: Діана Сяркі

Спеціальний доповідач ООН з питань негативного впливу односторонніх примусових заходів на права і свободи Ідрісс Джазаїрі переконаний, що санкції США стосовно Ірану не відповідають критеріям введення обмежувальних заходів. Про це повідомляє РИА Новости.

Спецдоповідач ООН заявив, що санкції США проти Ірану незаконні - today.ua
Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ідрісс Джазаїрі наголосив, що санкції США негативно впливають на економіку Ірану та життя мирних громадян. Згідно зі статутом ООН, обмежувальні заходи не можуть порушувати права звичайних громадян. Спецдоповідач нагадав, що санкції можуть застосовуватись тільки після ухвалення рішення Ради Безпеки, маючи законну основу. Джазаїрі вважає, що усі ці критерії США порушили. Тому спецдоповідач закликав Америку дати дозвіл на ввезення в Іран сільськогосподарських товарів, продовольства, медикаментів і медичної техніки.

Нагадаємо, що нещодавно посол США в Лондоні закликав Великобританію вийти з іранської ядерної угоди. Проте уряд Великобританії заявив, що буде надалі дотримуватись Спільного всеосяжного плану дій щодо ядерного роззброєння Ірану та не вводитиме санкції.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“