Великобританія відмовилась розірвати ядерну угоду з Іраном

Автор: Діана Сяркі

Великобританія відмовила послу США  у розірванні ядерної угоди з Іраном. Влада заявила, що і надалі буде дотримуватись Спільного всеосяжного плану дій щодо ядерного роззброєння Ірану та не вводитиме санкції. Про це повідомила прес-служба МЗС Великобританії.

Великобританія відмовилась розірвати ядерну угоду з Іраном - today.ua

"Лондон залишається прихильним ядерній угоді. При цьому ми готові обговорювати з адміністрацією США і конгресом співпрацю щодо дій Ірану, які викликають занепокоєння обох сторін", — заявили в Форін-офісі.

За словами відомства, Великобританія захищатиме свої компанії, які співпрацюють з Тегераном, від американських санкцій.

Варто зазначити, що посол США публічно закликав прем’єр-міністра Великобританії Терезу Мей підтримати позицію Дональда Трампа щодо Ірану. При цьому дипломат попередив уряд Великобританії про можливі негативні наслідки для торгівлі та економіки країни.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, ядерна угода з Іраном була підписана Іраном, Німеччиною, Росією, Великобританією, Китаєм, США та Францією в 2015 році. У травні 2018 року США вийшли з ядерної угоди, відновивши санкції.  Решта учасників Спільного всеосяжного плану дій (СВПД) відмовилися розірвати іранську угоду.