Посол США закликав Великобританію вийти з ядерної угоди з Іраном

Автор: Діана Сяркі

Роберт Вуді Джонсон, посол США в Лондоні, закликав Великобританію вийти з іранської ядерної угоди, укладеної 2015 року. Про це йдеться в статті Джонсона, опублікованій в The Sunday Telegraph.

Посол США закликав Великобританію вийти з ядерної угоди з Іраном - today.ua

Посол США публічно закликав прем’єр-міністра Великобританії Терезу Мей підтримати позицію Дональда Трампа щодо Ірану, розірвавши ядерну угоду та відновивши санкції проти Тегерана. При цьому дипломат попередив уряд Великобританії про можливі негативні наслідки для торгівлі та економіки країни.

Вуді Джонсон пояснює необхідність цього кроку провокаційною політикою іранської влади, яка веде "маріонеткові війни" і здійснює "зловмисні дії" замість того, щоб вкладати кошти в економіку країни.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Настав час рухатися далі після невдалої операції в 2015 році. Ми просимо Британію використовувати її значну дипломатичну владу і вплив і приєднатися до нас, оскільки ми докладаємо узгоджені глобальні зусилля для досягнення справжньої всеосяжної угоди", — ідеться в статті.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Нагадаємо, ядерну угоду підписали Іран і так звана група шести (Німеччина, Росія, Великобританія, Китай, США і Франція). Угода передбачала обмеження ядерної програми Тегерана в обмін на зняття санкцій. У травні цього року США вийшли з ядерної угоди, відновивши санкції на початку серпня.