Ілон Маск став найбагатшою людиною на Землі

Автор: Марченко Любов

Американський учений і бізнесмен Ілон Маск став найбагатшою людиною в світі. Таку новину видало на-гора видання Bloomberg, яке онлайн відстежує статки багатих і сильних цього світу. Воно оцінило його капітал в 195 мільярдів доларів і, таким чином, вивело Маска на перше місце серед найбагатших людей планети.

Ілон Маск став найбагатшою людиною на Землі - today.ua

Досі Ілон Маск йшов на другий-третій позиції, пропускаючи поперед себе засновника Amazon Джеффа Безоса і власника Microsoft Білла Гейтса. Однак у Безоса зараз 185 мільярдів, а у Гейтса, то й геть лише 134 мільярда "за душею".

При цьому ще на початку 2020 року статки Маска оцінювали лише в 24 мільярди доларів, і з цим показником він скромно тулився на нижніх позиціях списку п'ятдесяти найзаможніших людей світу.

Однак за рік його капітал зріс у 8 разів. Все - завдяки зростанню котирувань його компанії Tesla. За рік у жодного мільярдера статки не росли з такою швидкістю, як в Ілона Маска.

Популярні зараз

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Сам Маск відреагував на свій запаморочливий зліт в рейтингу мільярдерів вельми стримано. Ілон Маск став найбагатшою людиною на Землі

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Як дивно, - написав найбагатший чоловік світу у своєму Twitter і згодом додав: - Ну, повертаємося до роботи".

Мережа відреагувала на цю звістку безліччю мемів, один із яких виявився вельми не втішним для України. Ілон Маск став найбагатшою людиною на Землі Нагадаємо, Ілон Маск, як і раніше, плекає мрію про колонізацію Марса. Він хоче для початку побудувати марсіанську базу. Маск упевнений, що, незважаючи на величезний ризик і "квиток в один кінець", знайдеться чимало жителів Землі, які захочуть летіти обживати Марс.