У Китаї хлопець купив тигро-собаку, але пізніше виявилося, що це зовсім інший звір

Умілі ручки китайців прославилися на весь світ, але після того, як вони «вивели» цуценя тигро-собаки, стає зрозуміло, що окрім творчої думки не завадило б трохи совісті і порядності. На щастя, у безрадісної історії про незвичайну собачку щасливий кінець.

У Китаї хлопець купив тигро-собаку, але пізніше виявилося, що це зовсім інший звір - today.ua

Житель Шанхаю відправився на міський ринок за домашнім вихованцем. Прогулявшись між рядами, він побачив собаку своєї мрії. У цуценяти були яскраві руді і чорні смужки, продавець запевняв, що це дитинча тигро-собаки, незвичайного штучно виведеного тварини. Хлопцеві звірятко дуже сподобалось, тому він заплатив за нього кругленьку суму.

Минуло зовсім небагато часу, як невдалому чоловікові довелося гірко пошкодувати про те, що він купив малюка тигро-собаки.

Діло було так: хлопець приніс свого нового вихованця додому, щеня поводило себе як звичайна собака, але його забарвлення говорило про те, що це тигреня. Господар засумнівався в тому, що йому продали тигро-песика, однак спроби змити фарбу з вовни собаки не увінчалися успіхом. Цуценяті дали ім'я Тигр.

У Китаї хлопець купив тигро-собаку, але пізніше виявилося, що це зовсім інший звірІсторія отримала своє продовження, коли Тигра побачили сусіди, вони й викликали експертну групу зоозахисної організації Second Chance Animal Aid.

Як виявилося, Тигр зовсім не був дитинчам тигро-собаки. Це був самий звичайний пес, якого пофарбували стійкими пігментами непорядні торговці. Мало того, що таким чином вони обманюють людей, продаючи їм безпородних цуценят за великі гроші, так ще й на самих собаках процедура перефарбування позначається дуже погано, руйнуючи їх здоров'я.

Тигру пощастило, його вилікували і позбавили дивного забарвлення. Зараз він у надійних руках, його господар про нього дбає і любить його.

Волонтери б'ють тривогу, оскільки китайські торговці все частіше стали знущатися над тваринами, і не тільки собаками, перефарбовувавши їх під диких звірів, щоб вигідно продати. Нереалізований «товар» просто викидають на вулицю або вивозять за місто в безлюдні місця, де у тварин мало шансів на виживання.

У Китаї хлопець купив тигро-собаку, але пізніше виявилося, що це зовсім інший звірНагадаємо, подібна історія сталася в іншій країні світу. Там на ринку чоловік купив цуценя з хутром яскраво-червоного кольору. Він був у шоці, коли дізнався правду про свого вихованця.