Чоловік купив незвичайне червоне цуценя: він був в шоці, коли дізнався правду про собаку

Ця повчальна історія сталася в Греції. Чоловік вирішив купити цуценя «ексклюзивної» породи. Однак дуже скоро позбувся від нього, щоб не стати жертвою дуже серйозних неприємностей...

Чоловік купив незвичайне червоне цуценя: він був в шоці, коли дізнався правду про собаку - today.ua

Житель грецького міста Схиматари відправився на місцевий ринок за новим вихованцем. Його погляд привернуло напрочуд гарне цуценя, яке дуже нагадувало героя мультфільмів. У собачки було надзвичайне хутро яскраво-червоного кольору. Пройти мимо такої краси чоловік не зміг і купив цуценя за 160 доларів.

Чоловік купив незвичайне червоне цуценя: він був в шоці, коли дізнався правду про собакуКожен день чоловік вигулював свого червоного улюбленця в парку, незмінно привертаючи увагу всіх перехожих. Ще б пак, адже не щодня побачиш таке диво. Так тривало кілька місяців, поки одного разу майже казкового на вигляд песика не помітили зоозахисники.

Як виявилося, у місті розпочата боротьба з шахраями, які робили бізнес на тому, що виловлювали бродячих собак, фарбували їм хутро жіночою фарбою для волосся яскравих відтінків, а потім продавали як представників «ексклюзивної» породи.

Чоловік купив незвичайне червоне цуценя: він був в шоці, коли дізнався правду про собакуГосподар засмутився, що його обдурили, продавши йому звичайну дворняжку за значну суму, а потім віддав свого червоного вихованця в притулок для тварин.

Співробітники притулку вирішили змити стійкий барвник з хутра собаки, для цього були проведені кілька процедур з використанням спеціальних засобів. В результаті, песику вдалося повернути його звичайний забарвлення, правда, не повністю. Рожевий відлив все ж залишився.

На щастя, маленьку собачку забрала до себе дівчина, яка оточила любов'ю і турботою свою тепер уже рожеву вихованку. Крихітці дали ім'я Скарлетт.

Чоловік купив незвичайне червоне цуценя: він був в шоці, коли дізнався правду про собакуРаніше ми розповідали про дівчину, яка врятувала маленьке кошеня, але коли малюк підріс, він перетворився на звіра з надзвичайно красивими очима. Це просто космос, стверджують всі, хто його бачив.