Найкорисніша каша для здоров'я: захищає від онкології і очищає організм

Лікарі-дієтологи в один голос твердять, що в раціоні людини обов'язково повинні бути каші, приготовані з цільнозернових круп. Але, як розповів фахівець Андрій Бобровський, серед величезного різноманіття каш, існує одна, яка обов'язково повинна регулярно з'являтися на столах дорослих і дітей.

Найкорисніша каша для здоров'я: захищає від онкології і очищає організм - today.ua

Гречка – смачні ліки

Регулярне вживання гречки допомагає очистити організм від небезпечних токсинів, стимулює обмін речовин, сприяє схудненню. Крім того, гречана каша має унікальну властивість – вона захищає людський організм від розвитку ракових пухлин.

Найкорисніша каша для здоров'я: захищає від онкології і очищає організм

Гречка в раціоні покращує роботу кишечника, очищає від продуктів розпаду, створює сприятливі умови для розмноження корисної флори.

Не дарма ще в давнину вважалося, що гречка – це продукт, який продовжує життя і зцілює від багатьох хвороб.

Тим, хто страждає ожирінням, теж необхідно включити гречану кашу в своє меню. Низькі показники калорійності в поєднанні з поживністю – роблять цей продукт ідеальним для дієтичного харчування. З'їжте пару ложок гречаної каші, звареної на воді, і ви відчуєте, що голод відступив.

Гречка – справжнє джерело цінних вітамінів і мікроелементів, які покращують настрій, зміцнюють серцево-судинну систему, захищають від авітамінозу.

Варто зазначити, що у гречки можуть бути протипоказання. В яких випадках ця цілюща каша здатна порушити роботу організму, розповів лікар.

ДЖЕРЕЛОamp.hyser.com.ua