Потужна магнітна буря наближається до Землі: коли чекати удару з космосу і як захиститися

Автор: Шевченко Лилия

Потужні потоки сонячного вітру вже наближаються до поверхні нашої планети. В активну взаємодію з магнітосферою Землі вони вступлять в період з 4 по 5 березня 2020. Тим не менш, погіршення самопочуття, апатію, поганий настрій і дискомфорт багато людей відчують напередодні.

Потужна магнітна буря наближається до Землі: коли чекати удару з космосу і як захиститися - today.ua

Як повідомили фахівці NASA, вже з 3 березня відзначається помітне обурення геомагнітного поля Землі. Його сила не перевищує трьох балів, проте метеозалежні люди і пацієнти з ослабленим хворобами організмом відчують перепади настрою, проблеми зі сном, також можливі головні болі.

У період початку потужної магнітної бурі 4 і 5 березня ці стани будуть мати тенденцію до погіршення. Посилиться безсоння, симптоми мігрені, можливі стрибки артеріального тиску, тахікардія, загострення хронічних хвороб. Безпричинне відчуття апатії, занепад сил і головні болі можуть відчувати навіть молоді і абсолютно здорові люди.

Потужна магнітна буря наближається до Землі: коли чекати удару з космосу і як захиститися

Як знизити вплив магнітних бур на здоров'я?

Нівелювати наслідки геомагнітної взаємодії з потоками сонячного вітру цілком реально. Хай не повністю, але відчутно захиститися від погіршення здоров'я можливо.

Популярні зараз

Літнім українцям дали менше двох тижнів на оновлення даних у ПФУ, далі припиняють виплату пенсії

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Сьогодні світло можуть вимкнути вже з 8-ї ранку: розроблено новий графік відключень електроенергії

В Україні можна отримати штраф за використання генератора: названо причину

1. Перш за все слід змінити раціон. Приберіть з меню, хоча б на період магнітних бур, все смажене, жирне, копчене. Солодощі та алкоголь теж необхідно виключити. Пийте слабкі трав'яні чаї з м'ятою. Їжте більше свіжих овочів і фруктів, це активізує роботу шлунково-кишкового тракту, зменшить навантаження на весь травний апарат і сприятиме нормалізації роботи серцево-судинної системи.

2. Прогулянки на свіжому повітрі обов'язкові. По можливості, добираючись до роботи пройдіться кілька зупинок пішки, а ввечері перед сном погуляйте поруч з будинком протягом 30-40 хвилин.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

3. Знизьте інтенсивність фізичних навантажень. Відмовтеся на час магнітних бур 4-5 березня 2020 і кілька днів до і після несприятливих космічних подій від відвідування спортзалу, важку працю теж відкладіть. В іншому випадку, можуть виникнути неприємні наслідки для здоров'я.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про потужність і тривалість магнітних бур, які обрушаться на Землю на початку березня 2020. Крім того, медики дали свої поради щодо найбільш ефективних способів захисту.