Радикальність президента вражає: У Зеленського готують масштабну реформу

Радикальність президента України Володимира Зеленського часом вражає. У команді Зеленського заговорили про проведення в країні масштабної реформи. У партії "Слуга народу" повідомили, що мова йде про адміністративну реформу. У Зеленського хочуть реорганізувати райони шляхом укрупнення, а також за допомогою введення додаткового державного інституту префектів.

Радикальність президента вражає: У Зеленського готують масштабну реформу  - today.ua

Глава штабу "Слуги народу" Олександр Корнієнко зізнався, що будуть ліквідовані державні адміністрації. Для того, щоб контролювати місцеву владу, будуть створені спеціальні органи - префектури. Саме вони і будуть виконувати стеження за тим, щоб усі рішення місцевої влади були в рамках закону.

Виявляється, у команді Володимира Зеленського є ціла група, у відомстві якого знаходяться питання децентралізації і самоврядування.

Глава штабу партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко наголосив, що масштаб реформи дійсно "гігантський". З 490 районів, на які поділена Україна зараз, за допомогою інститутів префектури хочуть створити лише сто районів.

Президент України Володимир Зеленський також не виключає введення двопалатного парламенту, оскільки змішана система виборів є «великою бідою».

Як раніше повідомляв Today.ua, голова Офісу президента Андрій Богдан припускав можливість проведення референдуму серед українців щодо мирних угод із Росією.

Пізніше Володимир Зеленський заявив, що питання про укладення мирних домовленостей із країною-агресором на референдумі – це лише спосіб з’ясувати думку суспільства, яка не має під собою законодавчої основи.

ДЖЕРЕЛОlb.ua