НАБУ розпочало власне розслідування у справі розкрадань в “Укроборонпромі”

204
НАБУ розпочало власне розслідування у справі розкрадань в "Укроборонпромі" - today.ua

У Національному антикорупційному бюро України (НАБУ) оголосили про початок службового розслідування за фактами можливих неправомірних дій своїх працівників, пов’язаних із фігурантами журналістського розслідування про розкрадання в “Укроборонпромі”.

У фінальній частині проекту “Наші гроші” з Денисом Бігусом йшлося про те, що співробітники НАБУ сприяли вчиненню корупційних махінацій на оборонних підприємствах та “кришували” підозрілий бізнес.

Службове розслідування, як інформують у НАБУ, розпочали ще до виходу в ефір фінального випуску програми “Наші гроші”.

“Ми розпочали внутрішнє розслідування. Воно проводиться управлінням внутрішнього контролю НАБУ. Висновок після розслідування пред’являть дисциплінарній комісії, якщо будуть підстави для притягнення до відповідальності працівника НАБУ”, — заявив директор НАБУ Артем Ситник.

Також він наголосив, що НАБУ не видає довідок про те, що підприємство є фіктивним, бо це не компетенція бюро. А Євген Шевченко, який фігурує в розслідуванні журналістів, не є працівником відомства. За словами Ситника, це особа, яка давала згоду на конфіденційне співробітництво з НАБУ по окремим справам.

«Ми готові забезпечити повний доступ до тих матеріалів, які будуть потрібні ДБР, провести службове розслідування абсолютно незалежним слідчим підрозділом, яким є Управління внутрішнього контролю антикорупційного бюро та дати відповіді на всі питання, які будуть», – повідомив Директор НАБУ Артем Ситник в коментарі.

Нагадаємо, журналісти програми “Наші гроші” провели власне розслідування щодо закупівлі контрабандних російських деталей українськими оборонними підприємствами за завищеними цінами. Фігурантами справи стали екс-заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, його син Ігор, екс-співробітник “Укроборонпрому” Віталій Жуков та керівник фірми “Оптімумспецдеталь” Андрій Рогоза.

Today.ua повідомляв, що проти “Укроборонпрому” порушено 480 кримінальних проваджень та пред’явлено 120 звинувачень. Генпрокурор Юрій Луценко розкрив корупційну схему, яка виникла під час розкрадань в “Укроборонпромі”.

загрузка...