Розкрадання в “Укроборонпромі”: Порошенко розповів про хід слідства

1050
Розкрадання в "Укроборонпромі": Порошенко розповів про хід слідства - today.ua

Президент Петро Порошенко заявив, що проти “Укроборонпрому” порушено 480 кримінальних проваджень та пред’явлено 120 звинувачень. За його словами, це свідчить про особливу і пильну увагу до підприємств оборонного комплексу.

“Проведені обшуки у всіх фігурантів. Гарантую: ті, хто вкрав, будуть нести відповідальність. Ні прізвища, ні посади, ні дружні чи родинні зв’язки не зупинять подолання корупції”, – сказав Президент.

В інтерв’ю одному з українських телеканалів Порошенко наголосив, що для того, щоб забезпечити довіру, зокрема, і міжнародних партнерів до результатів аудиту “Укроборонпрому”, його повинна провести міжнародна аудиторська компанія.

За словами Порошенка, друге важливе питання – забезпечення ревізії: “І наша аудиторська служба українська урядова, і Рахункова палата, і будь-який інший орган, що мають право на перевірку, будуть притягнуті до ревізії кожного контракту. Для чого це потрібно? Для того, що і перше – для довіри. Ні в кого не повинно виникати ані найменшого сумніву щодо рішучості і ефективності наших дій”.

По-третє, на думку Порошенка,всі розуміють, що Президент не має ніякого впливу на хід розслідування, тому що розслідування має бути незалежним. Якщо розслідується справа щодо високопосадовців, то це компетенція НАБУ і САП.

Напередодні Генпрокурор Юрій Луценко розкрив корупційну схему, яка виникла під час розкрадань в “Укроборонпромі”.

Раніше повідомлялося, що троє підозрюваних у розтраті коштів “Укроборонпрому”, вийшли з Лук’янівського СІЗО під заставу.

загрузка...