На Майдані в Києві мітингують проти Порошенка

1969
На Майдані в Києві мітингують проти Порошенка - today.ua
Фото fb Бик Олексій

У суботу, близько 12:30, 16 березня, приблизно 5 тисяч активістів і прихильників “Національного корпусу” почали акцію протесту проти президента Петра Порошенка на Майдані Незалежності в Києві.

У свою чергу, спікер “Нацкорпуса” Олександр Алфьоров заявив про 10 тисяч учасників, що приймають участь в акції.

Мітингувальники розмістили плакат “Свинарчуків Порошенкі за грати” на будівлі ТЦ “Глобус”.

Правоохоронці тим часом перекрили рух на вулиці Хрещатик, де знаходиться основна частина активістів.

Учасники вимагають взяти під варту і заарештувати рахунки та майно колишнього першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Олега Гладковського і учасників схеми розкрадання в держконцерні “Укроборонпром” – Ігоря Гладковського, Віталія Жукова, Андрія Рогози.

Вони вимагають призначити всім винним в розкраданні оборонного бюджету максимальні строки позбавлення волі з конфіскацією майна, оприлюднити матеріали всіх кримінальних проваджень, пов’язаних з розкраданням, які не належать до інформації з обмеженим доступом.

Крім того, учасники протесту виступають за щотижневий звіт генерального прокурора Юрія Луценка по даній справі.

Нагадаємо, президент України, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко підписав Указ про призначення Сергія Кривоноса заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

За словами Секретаря РНБО Олександра Турчинова, його заступник відповідатиме за знищення корупційних складових під час виконання державного оборонного замовлення та забезпечення матеріально-технічних потреб як української армії, так і інших силових структур.

Як відомо, кандидат від партії “Воїни АТО” Сергій Кривонос зняв свою кандидатуру на майбутніх виборах на користь діючого президента України Петра Порошенка.

Нагадаємо, 4 березня президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО. Це сталося після того, як ім’я сина Олега Гладковського спливло під час журналістського розслідування за корупційними схемами в оборонній сфері.

загрузка...