Один із кандидатів в президенти відмовився на користь Порошенка

877
Один із кандидатів в президенти відмовився на користь Порошенка - today.ua

Кандидат від партії “Воїни АТО”, заступник командувача Сил Спеціальних Операцій (ССО) ЗСУ, полковник Сергій Кривонос зняв свою кандидатуру на майбутніх виборах на користь діючого президента України Петра Порошенка. Про своє рішення Сергій Кривонос повідомив на сторінці в “Фейсбук”.

“Вважаю, що сьогодні в тих умовах, в яких перебуває держава, не доцільним зміну Верховного Головнокомандувача Збройних сил України”, – написав полковник Кривоніс.

Очікувано, що такий хід Сергія Кривоноса не міг не викликати обговорень серед користувачів соцмереж.

Герой війни Сергій Кривонос є безпартійним, але його кандидатура була попередньо погоджена в більшості первинних осередків партії “Воїни АТО”. Його також підтримали ветерани Афганської війни та миротворчих операцій. Кривонос пояснював своє рішення йти в президенти тим, що з 2014 року процес будівництва армії значно погіршився. За словами однопартійців, історія знає чимало прикладів того, як військовий на чолі держави виводив її з кризи.

Відповідаючи на питання, чи не суперечить законодавству висунення в президенти чинного військовослужбовця, Кривонос раніше заявив: “Будь-який громадянин України має право обирати і бути обраним, тому моє висування не суперечить законодавству”.

Нагадаємо, 1 березня кандидат у президенти Андрій Садовий зняв свою кандидатуру на користь кандидата на пост президента України Анатолія Гриценка. Пізніше стало відомо, що кандидат на пост президента України від партії “Сила людей” Дмитро Гнап також знімає свою кандидатуру на користь кандидата в президенти Анатолія Гриценка.

загрузка...