Турчинов прокоментував “заміну” Гладковського в РНБО

2205
Турчинов прокоментував "заміну" Гладковського в РНБО - today.ua

Секретар Ради Нацбезпеки і оборони України Олександр Турчинов повністю підтримав рішення президента Петра Порошенка щодо призначення його заступником полковника Сергія Кривоноса. Про це очільник РНБО написав у Фейсбук.

За словами Турчинова, кадровий офіцер та заступник Командувача Сил спеціальних операцій Сергій Кривонос знає потреби Збройних Сил “не з інтернету та соціальних мереж, а з окопів передової”, де захищав країну від російської агресії.

“Його знання, досвід та життєва позиція дозволять ефективно працювати над забезпеченням ЗСУ та інших військових формувань сучасною зброєю та військовою технікою, сприяти проведенню реформ в оборонно-промисловому комплексі, та забезпечувати військово-технічне співробітництво з нашими партнерами”, – припустив Турчинов.

Окрім того, не менш важливим завданням для новоспеченого заступника секретаря РНБО буде знищення корупційних складових під час виконання державного оборонного замовлення та забезпечення матеріально-технічних потреб як української армії, так і інших силових структур, наголосив Олександр Турчинов.

Як відомо, кандидат від партії “Воїни АТО”, заступник командувача Сил Спеціальних Операцій ЗСУ, полковник Сергій Кривонос зняв свою кандидатуру на майбутніх виборах на користь діючого президента України Петра Порошенка.

Нагадаємо, 4 березня президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО. Це сталося після того, як ім’я сина Олега Гладковського спливло під час журналістського розслідування за корупційними схемами в оборонній сфері.