На Кримському мосту виникли нові проблеми: опубліковано фото

5439
На Кримському мосту виникли нові проблеми: опубліковано фото - today.ua

На Кримському мосту через Керченську протоку виникли нові проблеми. Місцевий блогер опублікував у Twitter фото, на яких видно серйозні порушення технології будівництва.

“Там прольоти не сходяться, швелера не зістиковані, а на другому фото взагалі пекло, я так розумію, містки нагородили, щоб з одного прольоту на другий перейти”, – відзначається у коментарях до посту.

Як зазначається, існують проблеми не лише із порушенням ГОСТів та конструктивними особливостями будівництва. Ризик обвалення мосту спостерігається у зв’язку зі складною геологією місцевості. Кримський міст побудовано на зламі тектонічних плит. Їх зміщення навіть на декілька міліметрів призведе до того, що міст почне падати.

Автомобільну частину Кримського мосту окупанти відкрили ще в травні 2018 року. Довжина мосту через Керченську протоку, що з’єднує анексований півострів і Краснодарський край РФ, становить 19 км. Він має зв’язати центр Керчі і мікрорайон Аршинцево.

Раніше заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука розповів, які наслідки понесе за собою обвалення Кримського мосту над Керченською протокою.

Нагадаємо,  будівництво Кримського мосту спричинило просідання Керченського підхідного каналу, що несе загрозу для судноплавства регіону.

загрузка...