Коломойський розповів про те, кого фінансує на виборах президента

Олігарх Ігор Коломойський, який зараз живе в Ізраїлі, заперечує фінансування кандидата в президенти на виборах, коміка Володимира Зеленського і заявляє, що у них немає спільного бізнесу.

Коломойський розповів про те, кого фінансує на виборах президента - today.ua

"У нас із Зеленським є контрактні відносини: між телеканалом, де я є акціонером, і його продакшн-студією", зазначив власник телеканалу "1+1", підкресливши, що телевізійна група дуже зацікавлена в контракті зі студією "Квартал 95" Зеленського і це лише робочі стосунки.

Коломойський зазначив, що не може "людина з більш низьким інтелектом та ерудицією впливати на більш розумного і талановитого", додавши, що Зеленський повністю самостійна людина.

На його думку, відсутність політичного досвіду у кандидата на вищий пост у державі - абсолютно не проблема, а зміна поколінь в політиці - це "завжди болісний процес".

"Завжди здається, як же ми дамо "рулити" молодим, вони ж без досвіду і нічого не зможуть зробити і варто залишити досвідчених політиків. Але результату немає", - зазначив Коломойський.

Крім того бізнесмен спростовує і фінансову підтримку на майбутніх виборах лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко. За його словами, навіть якщо б він хотів когось профінансувати, то не зміг би через замороження його активів Високим судом Лондона.

У той же час, Коломойський висловив упевненість, що з Тимошенко вийде непоганий президент, хоча й вона не належить до "молодого покоління".

"Це людина, яка, як кажуть, пройшла і Крим, і Рим, злети і падіння... Вона однозначно буде краще", - висловив свою думку про Тимошенко в ролі президента Ігор Коломойський, однак додав, що все одно потрібно давати дорогу молодим.

Крім усього, олігарх не хоче, щоб діючого президента обрали ще на один термін, оскільки, на його думку, роки керівництва країною Петром Порошенком стали п'ятьма роками розчарувань.

Однак Коломойський підкреслив, що між ним і Порошенком немає особистої війни.

Також він подумує приїхати в Україну перед першим туром президентських виборів або ж між першим і другим, для того, щоб "зробити "приємно" нашому шановному Петру Олексійовичу", - сказав Коломойський.

Нагадаємо, раніше Ігор Коломойський заявляв, що кандидат у президенти Володимир Зеленський для нього є символом зміни поколінь, а не способом взяти реванш у чинної влади за націоналізацію "Приватбанку".

Сам Зеленський раніше також підтвердив, що Коломойський — це всього лише його бізнес-партнер і він не має на нього ніякого впливу.

ДЖЕРЕЛОВВС