Стосунки Коломойського та Зеленського: “Більше я його маріонетка, ніж він – моя “

Український бізнесмен Ігор Коломойський в одному із інтерв'ю заявив, що канал "1+1", одним із бенефіціарів якого він є, не впливає на зміст продукції студії "Квартал 95", співзасновником якої виступає шоумен Володимир Зеленський.

Стосунки Коломойського та Зеленського: “Більше я його маріонетка, ніж він – моя “ - today.ua
Фото:thebabel.com.ua

"Якщо охарактеризувати мої відносини з шоуменом Володимиром Зеленським, то я сказав би, що більше я його маріонетка, ніж він – моя. Можна тільки так сказати. Тому що у відносинах між "1+1" і "Кварталом" вони виграють 10:0. Вони роблять усе, що хочуть, їх ніхто не контролює і вони ні в чому себе не обмежують. І ще ж тільки спробуй натякнути їм, що може щось десь це саме..." – сказав Коломойський.

За словами Коломойського, його контракт з "Квартал 95" передбачає продаж продукції студії без права редагувати її, а прибутки від реклами отримує канал "1+1". 

"Наші партнерські відносини полягали в тому, що я є одним із бенефіціарів "1+1". І в нас із "Кварталом" довгостроковий контракт. На 10 років, до 2022 року", – сказав бізнесмен.

Коломойський додав, що команда "Кварталу 95" у своїх жартах висміює його так само, як інших політиків.

"Думаю, вони висміюють усіх, зокрема й мене. Вони можуть дати мені трохи більше симпатії, але висміюють мене не менше, ніж інших", – зазначив Коломойський.

Нагадаємо, в.о. міністра охорони здоров’я України Уляну Супрун викликали на допит до ГПУ у справі колишнього ректора Одеського медуніверситету Валерія Запорожана.

Раніше повідомлялося, що СБУ вручила повістку на допит в.о. голови Державної фіскальної служби Мирославу Продану.

ДЖЕРЕЛОgordonua.com