Зеленський розповів, як Коломойський впливає на його дії

724
Зеленський розповів, як Коломойський впливає на його дії - today.ua
Фото: obozrevatel.com

Як вже повідомляли Today.ua, у новорічну ніч український комік Володимир Зеленський оголосив, що йде в президенти.

З 1 січня 2019-го заробив сайт кандидата у президенти України для збору бажаючих приєднатися до його команди.

Станом на 9 січня на ньому зареєструвалося понад 430 тисяч осіб.

Зеленський також опублікував відеозвернення, в якому розкритикував передвиборчі програми політиків і закликав українців долучитися до формування його програми, написавши йому через соцмережі п’ять головних проблем України.

Тим часом зірка студії “Квартал 95” і кандидат у президенти Володимир Зеленський вирішив поставити крапку у розмовах про те, що його “спонсором” нібито є колишній власник “ПриватБанку” Ігор Коломойський.

Відомо, що сім років тому Володимир Зеленський і його команда почали співпрацювати з каналом “1+1”. Восени 2018 року Ігор Коломойський заявляв, що Зеленський не підкоряється йому і він не впливає на його діяльність.

Зеленський у свою чергу підтвердив, що Коломойський – це всього лише його бізнес-партнер і він не має на нього ніякого впливу.

“Ну як він може мною керувати? Рабства у нас немає, договір я кров’ю не підписував. Не хочу нікого образити, але не народився ще той, хто буде мною керувати. Я керуюся тільки двома підлітками – це мої діти… Коломойський – мій бізнес-партнер, і з ним комфортно вести бізнес-відносини, до речі “, – заявив актор Зеленський.

Нагадаємо, раніше Ярош розповів про своє ставлення до Зеленського і Вакарчука.

загрузка...