Коломойський розповів, ким для нього є Зеленський

1828
Коломойський розповів, ким для нього є Зеленський - today.ua
Фото: politeka.net

Український бізнесмен Ігор Коломойський заявляє, що кандидат в президенти, шоумен Володимир Зеленський для нього є символом зміни поколінь, а не способом взяти реванш у чинної влади за націоналізацію “ПриватБанку”. Про це він розповів в коментарі журналістам, відповідаючи на питання, чи є вибори президента у березні 2019 року для нього шансом взяти реванш в ситуації з “ПриватБанком”.

Зокрема Коломойський сказав, що для нього Зеленський – “не персоналія”.

“Ні, це взагалі не пов’язані речі (вибори і націоналізація “ПриватБанку” – ред.), у нас немає питання помсти … Для мене Зеленський – це не персоналія, це якийсь символ – символ зміни поколінь”, – зазначив він.

Коломойський також додав, що “Україна потребує не в одного Зеленського, а мільйонів Зеленських”.

Крім того, Коломойський відкинув звинувачення у виведенні грошей з “ПриватБанку” за часів його володіння цією фінансовою установою.

“У сучасному світі гроші нікуди не можуть подітися. Вони з одних рахунків повинні потрапити на інші рахунки. Якщо вони покажуть, куди і скільки ми забрали, то ми готові, звичайно ж, все повернути”, – заявив бізнесмен.

Нагадаємо, раніше поліція Києва виявила під офісом кандидата в президенти Володимира Зеленського по вулиці Білоруській елементи апаратури прослуховування.

загрузка...