Харківська трагедія: постраждала у ДТП вимагає від Дронова 300 тис. гривень

1653
Харківська трагедія: постраждала у ДТП вимагає від Дронова 300 тис. гривень - today.ua
Фото:Vgorode

Постраждала у харківській ДТП Жанна Власенко вимагає від водія Volkswagen Touareg Геннадія Дронова компенсацію у розмірі 300 тисяч гривень. Про це стало відомо під час останнього судового засідання по справі.

“Власенко отримала черепно-мозкову травму, у неї були пошкоджені таз і хребет, що є тяжкими тілесними ушкодженнями. Раніше вона заявляла до Дронова мінімальні вимоги – по 100 тисяч за моральний і матеріальний збиток. Але він не відшкодував жодної копійки”, – заявив адвокат Микола Василяка.

У квітні 2018 року постраждала відмовилася від усіх матеріальних претензій до Олени Зайцевої в обмін на компенсацію в 100 тисяч гривень, яку їй виплатили. За рішенням суду, Дронов має також виплатити грошову компенсацію жертві ДТП незалежно від визнання ним провини.

Як відомо, на момент трагедії Жанна Власенко була вагітною, тому лікарі занурили її в медикаментозний сон. З нього дівчину вивели 10 листопада 2017 року, а ще через два тижні – виписали з лікарні. У січні 2018 року харків’янка народила здорову дівчинку.

Нагадаємо, смертельна ДТП у Харкові сталася 18 жовтня 2017 року. На перетині вул. Сумській і пров. Мечникова відбулося зіткнення автомобіля Lexus 20-річної Олени Зайцевої, що рухався на червоне світло, і автомобіля Volkswagen Touareg, за кермом якого був 49-річний Геннадій Дронов. Після зіткнення Lexus Зайцевої вилетів на тротуар і збив 11 пішоходів, шестеро з яких загинули.

Напередодні експертиза встановила, що на момент аварії Зайцева їхала зі швидкістю понад 100 км/год.

Раніше поліція ініціювала закриття автошколи, де навчалася Олена Зайцева.

загрузка...