Поліція ініціює закриття автошколи, де вчилась Зайцева

730
Поліція ініціює закриття автошколи, де вчилась Зайцева - today.ua
Фото:Главком

Під час проведення розслідування недбалості в автошколі, де вчилась Олена Зайцева, що скоїла у Харкові ДТП, в якому загинули шість осіб, виявлені численні порушення. Про це повідомляє прес-служба обласного управління Нацполіціі.

Зазначається, що у зв’язку з виявленими порушеннями в період з 15 листопада по 15 грудня були направлені запити голові Державної акредитаційної комісії України, начальнику регіонального сервісного центру МВС в Харківській області, а також очільнику Державної акредитаційної комісії головного сервісного центру МВС. Відповідні запити були направлені з метою вирішення питань щодо позбавлення автошколи сертифіката про державну акредитацію.

Поліцейські також додали, що наразі відповіді від вищезазначених організацій вони не отримали.

Як відомо, смертельна ДТП в Харкові сталася 18 жовтня 2017 року. На перетині вул. Сумській і пров. Мечникова відбулося зіткнення автомобіля Lexus 20-річної Олени Зайцевої, що рухався на червоне світло, і автомобіля Volkswagen Touareg, за кермом якого був 49-річний Геннадій Дронов. Після зіткнення Lexus Зайцевої вилетів на тротуар і збив 11 пішоходів, шестеро з яких загинули.

Нагадаємо, в перших числах січня поліцейські Харківської області повинні відзвітувати про результати пошуку нарколога Олени Федірко, яка проводила експертизу фігурантки резонансної справи про ДТП Олени Зайцевої.

загрузка...